Гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
АГ МАНАРОЛА
Димензии: 262x164 x 97 х 94 cm Изработка: Природна говедска кожа ..
67.410 ден.74.900 ден.
без ДДВ: 57.127 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
Димензии: 264x163 x 96 х 81 cm Изработка: Природна говедска кожа ..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
АГ РАПАЛО
Димензии: 251x201 x 91 х 91 cm Изработка: Природна говедска кожа Опис..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
Димензии: 271x213 x 103 х 75-92 cm Изработка: Природна говедска кожа ..
89.910 ден.99.900 ден.
без ДДВ: 76.195 ден.
-10%
АГ АНКОНА
Димензии: 253x152 x 93 х 90 cm Изработка: Природна говедска кожа Опис..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
ТД РЕКОРД
Димензии:     Тросед: 250 x 100 x 96 cm    Двосе..
34.800 ден.
без ДДВ: 29.492 ден.
АГ ПАРИЗ
Димензии: 268x173 x 100 х 72 cm  Опис: Аголна гарнтируа со механизам за спу..
27.500 ден.
без ДДВ: 23.305 ден.
-12%
АГ РИВА
Димензии: 260x182 x95 x 86 cm  - тросед (со механизам за спиење): 173 х 89 ..
29.900 ден.33.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
ТДФ ДИЈАНА
Димензии:     Тросед: 222 х 100 х 100 cm  ..
49.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
Димензии:     Тросед: 211 х 95 х 95 cm    Д..
89.910 ден.99.900 ден.
без ДДВ: 76.195 ден.
АГ РЕКОРД
Димензии: 330x260 x 100 x 90 cm Изработка:  Аголна гарнитура изработена во штоф или еко-ко..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
АГ МИКА
Димензии: 261x190 x100 x (+11) cm  Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Аголн..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
Фотеља ФАВАРО
Димензии: 71 х 81 x 106 cm Боја: Темно Кафена Изработка: Фотеља изработена во ..
14.300 ден.
без ДДВ: 12.119 ден.
Фотеља ФАВАРО 2
Димензии: 71 х 81 x 106 cm Боја: Сива Изработка: Фотеља изработена во штоф со ..
14.300 ден.
без ДДВ: 12.119 ден.
Фотеља ПУРИО
Димензии: 67 х 75 x 103 cm Боја:  - Сива со Сина - Сива со Темно Сива Изработка..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
ТДФ ТАРА
Димензии:     Тросед: 200 х 89 х 91 cm    ..
42.900 ден.
без ДДВ: 36.356 ден.
ТДФ КЛАСИКО
Димензии:     Тросед: 220 х 95 х 92 cm    Двосед..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
-10%
ТДФ ПОСИТАНО штоф
Димензии:     Тросед: 223 х 97 х 96 cm   &n..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
АГ ГО
Димензии: 270x162 x 100 х 95 cm Боја: Светло кафеава Изработка: ..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
-7%
АГ АНТЕРО
Димензии: 276x220 x 96 х 80-96 cm  Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Аголн..
37.900 ден.40.900 ден.
без ДДВ: 32.119 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS