ТДФ гарнитури

ТДФ гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
ТДФ КАПРИ ЛУКС
Димензии:     Тросед: 211 х 95 х 95 cm    Д..
107.910 ден.119.900 ден.
без ДДВ: 91.449 ден.
-10%
ТДФ ТРЕНТО ЛУКС
Димензии:     Тросед: 226 х 99 х 95 cm    Двосед..
98.910 ден.109.900 ден.
без ДДВ: 83.822 ден.
-12%
ТТФ ТАРЗ
   2 x Тросед: L 235 x W 100 x H 80 cm    1-Фоте..
70.110 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 59.415 ден.
-10%
ТТФ РОЗА
   2 x Тросед: L 220 x W 100 x H 71-90 cm    1-Фотеља..
71.910 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 60.941 ден.
-10%
ТДФ КАЈРА
   3-Тросед: L 213 x W 86 x H 85 cm    2-Дв..
32.310 ден.35.900 ден.
без ДДВ: 27.381 ден.
-10%
ТДФ ИБИЦА
   3-Тросед: L 235 x W 94 x H 82 cm    2-Двосед: L 16..
53.910 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 45.686 ден.
-10%
ТДФ ЕЛИТА
   3-Тросед: L 223 x W 83 x H 90 cm    2-Дв..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
-10%
ТДФ ДОРИАН
   3-Тросед: L 229 x W 84 x H 89 cm    2-Двосед: L 16..
39.510 ден.43.900 ден.
без ДДВ: 33.483 ден.
-10%
ТДФ ДИВАНО
   3-Тросед: L 221 x W 84 x H 85 cm    2-Двосед: L 16..
35.910 ден.39.900 ден.
без ДДВ: 30.432 ден.
-10%
ТТФ ПАСИФИК
   2 x Тросед: L 230 x W 94-120 x H-86 cm    1-Фотеља..
60.210 ден.66.900 ден.
без ДДВ: 51.025 ден.
-10%
ТТФ ПЕРА
   2 x Тросед: L 240 x W 84 x H-80 cm    1-Фотеља:&nb..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
ТДФ ВИОЛЕТ
   3-Тросед: L 233 x W 82 x H 79 cm    2-Двосед: L 17..
46.710 ден.51.900 ден.
без ДДВ: 39.585 ден.
-10%
ТТФ ЕЛИТ
   2 x Тросед: L 210 x W 94-110 x H-84 cm   &nbs..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
ТТФ РЕЛАКС
   2 x Тросед: L 213 x W 111-132 x H-81 cm   &nb..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
ТДФ НЕБОЛО
3-тросед: L 206 х W 95 х H 92 cm 2-двосед: L 171 х W 95 х H 92 cm 1-фотеља: L 114 х W 95..
87.210 ден.96.900 ден.
без ДДВ: 73.907 ден.
-15%
ТДФ ДИЈАНА
3-Тросед: L 222 х W 100 х H 100 cm 2-Двосед: L 175 х&nb..
44.965 ден.52.900 ден.
без ДДВ: 38.106 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
Димензии:     Тросед: 211 х 95 х 95 cm    Д..
89.910 ден.99.900 ден.
без ДДВ: 76.195 ден.
-15%
ТДФ ПОСИТАНО штоф
3-Тросед: L 232 х W 102 х H 100 cm 2-Двосед: L 177 х&nb..
44.115 ден.51.900 ден.
без ДДВ: 37.386 ден.
-15%
ТДФ БОНИ
3-Тросед: L 198 х W 78 х H 87 cm 2-Двосед: L 142 х&nb..
33.065 ден.38.900 ден.
без ДДВ: 28.021 ден.
-24%
ТДФ МАТЕО
3-Тросед: L 192 х W 85 х H 78 cm 2-Двосед: L 148 х ..
25.900 ден.33.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS