Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
37.710 ден.41.900 ден.
37.710 ден.41.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
43.110 ден.47.900 ден.
43.110 ден.47.900 ден.
-7%
АГ АФРОДИТА
26.900 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ КОМО
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-7%
АГ ЛАНА
21.990 ден.23.600 ден.
21.990 ден.23.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-13%
АГ МИКА
25.900 ден.29.900 ден.
25.900 ден.29.900 ден.
-6%
АГ МИНИ СПА
23.490 ден.24.900 ден.
23.490 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
ТТФ РЕЛАКС
 • ТТФ РЕЛАКС
 • ТТФ РЕЛАКС
 • ТТФ РЕЛАКС

ТТФ РЕЛАКС

61.110 ден.67.900 ден.
без ДДВ: 51.788 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10616
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 213 x W 111-132 x H-81 cm
 •    1-Фотеља: L 80 x W 95 x H 94 cm
 • Височина на седиште на тросед: 41 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 41 cm
 • Длабочина на седиште на тросед:  52-90 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља58 cm
 •  
 • Бои: Кафена и Крем
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Еден тросед и фотељата во Кафена боја, вториот тросед во Крем. Механизми на наслоните за зголемување на седечкиот дел на троседите. Дрвени ногари.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ ТЕСЛА
57.900 ден.52.110 ден.
57.900 ден.52.110 ден.
-10%
ТДФ ТАУРУС
113.900 ден.102.510 ден.
113.900 ден.102.510 ден.
-16%
ТДФ МАТЕО
31.900 ден.26.890 ден.
31.900 ден.26.890 ден.
-10%
ТДФ БОНИ
36.900 ден.33.210 ден.
36.900 ден.33.210 ден.
-10%
ТДФ ТАРА
43.900 ден.39.510 ден.
43.900 ден.39.510 ден.
-10%
ТДФ ДИЈАНА
50.900 ден.45.810 ден.
50.900 ден.45.810 ден.
-10%
ТДФ ИРИС
37.900 ден.34.110 ден.
37.900 ден.34.110 ден.
-10%
АГ РЕЛАКС
63.900 ден.57.510 ден.
63.900 ден.57.510 ден.
-10%
ТТФ ЕЛИТ
67.900 ден.61.110 ден.
67.900 ден.61.110 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
63.900 ден.57.510 ден.
63.900 ден.57.510 ден.
-10%
ТДФ ВИОЛЕТ
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.
-10%
АГ МОНО
64.900 ден.58.410 ден.
64.900 ден.58.410 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS