Гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ТДФ БОСТОН ТДФ БОСТОН
2 X 3-Тросед: L 216 х W 87 х H 85 cm 1-Фотеља: L 74 х..
43.900 ден.
без ДДВ: 37.203 ден.
ТДФ МАРСЕЈ
Димензии:     Тросед: L 213 х W 94 х H 102 cm    ..
119.900 ден.
без ДДВ: 101.610 ден.
ТДФ ВИЕНА
Димензии:     Тросед: L 198 х W 94 х H 96 cm    Двосе..
111.900 ден.
без ДДВ: 94.831 ден.
АГ НОЛАН АГ НОЛАН
Димензии: 265 x 205 cm  3-тросед: L 164 x W 107 x H 70-90 cm 2-двосед: L 205 x..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
ТДФ ВИОЛЕТ
   3-Тросед: L 245 x W 90 x H 90 cm    2-Двосед:..
48.900 ден.
без ДДВ: 41.441 ден.
Тросед ВИОЛЕТ Тросед ВИОЛЕТ
Димензии: L 245 x W 90 х H 90 cm Димензии за спиење: 106 х 180 cm ..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Тросед ИБИЦА Тросед ИБИЦА
Димензии: L 235 x W 94 х H 82 cm Димензии за спиење: 110 х 180&..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
АГ ВИОЛЕТ АГ ВИОЛЕТ
Димензии: 320 x 250cm  3-тросед: L 220 x W 87 x H 87 cm 2-двосед: L 150 x W 87..
44.900 ден.
без ДДВ: 38.051 ден.
Тросед ДАБЛИН Тросед ДАБЛИН
Димензии: 220 x 90 х 90 cm Височина на седиште: 54 cm Длабочина на седиште: 50..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
АГ МЕРИЕН АГ МЕРИЕН
Димензии: 270 x 222 cm  3-тросед: L 178 x W 100 x H 84 cm 2-двосед: L 222 x W ..
38.900 ден.
без ДДВ: 32.966 ден.
Тросед ПЕРА
Димензии: L 240 x W 84 х H 80 cm Димензии за спиење: 110 х 180 cm ..
31.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
ТТФ ПАРМА
Димензии:     2xТросед: 234 x 98 x 88 cm    Фоте..
61.900 ден.
без ДДВ: 52.458 ден.
АГ ПАРМА АГ ПАРМА
Димензии: 332 x 282 cm 3-тросед: L 212 x W 90 x H 88 cm 2-двосед: ..
59.900 ден.
без ДДВ: 50.763 ден.
ТДФ ВЕРМОНТ ТДФ ВЕРМОНТ
   3-Тросед: L 226 x W 86 x H 88 cm    2-Двосед: L 164 ..
53.900 ден.
без ДДВ: 45.678 ден.
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
Мебел-Ви обезбедува достава на сите производи купени во сопствените салони. Доставата на производ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
ТДФ ТИВОЛИ
Димензии:     Тросед: 235 х 98 х 90 cm    Д..
109.900 ден.
без ДДВ: 93.136 ден.
ТТФ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
   2 x Тросед: L 256 x W 96 x H 72 cm    1-Фотеља: L ..
79.900 ден.
без ДДВ: 67.712 ден.
АГ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
Димензии: 317 x 246 cm  3-тросед: L 220 x W 97 x H 77 cm 2-двосед: L 246 x W 9..
76.900 ден.
без ДДВ: 65.169 ден.
ТТФ МАНЧЕСТЕР ТТФ МАНЧЕСТЕР
   2 x Тросед: L 235 x W 90 x H 82 cm    1-Фотеља:&nb..
74.900 ден.
без ДДВ: 63.475 ден.
ТТФ ВЕГА ТТФ ВЕГА
   2 x Тросед: L 228 x W 100 x H 87 cm    1-Фотеља: L..
61.900 ден.
без ДДВ: 52.458 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS