Акција
-12%
Барски стол ЗВЕЗДА
2.900 ден.3.300 ден.
2.900 ден.3.300 ден.
-16%
Закачалка БЕНИ савона
15.900 ден.18.900 ден.
15.900 ден.18.900 ден.
-20%
Клуб маса КОМБИНО
7.900 ден.9.900 ден.
7.900 ден.9.900 ден.
-14%
Клуб маса ТРИКС
5.900 ден.6.900 ден.
5.900 ден.6.900 ден.
-22%
Комода ЕНРИКЕ црна
13.900 ден.17.900 ден.
13.900 ден.17.900 ден.
-21%
Натказна КОМБИНО 60
2.300 ден.2.900 ден.
2.300 ден.2.900 ден.
-16%
Претсобје КОМБИНО
15.900 ден.18.900 ден.
15.900 ден.18.900 ден.
-21%
Стол КАНА
2.290 ден.2.890 ден.
2.290 ден.2.890 ден.
-18%
ТВ комода ЕРГО
8.900 ден.10.900 ден.
8.900 ден.10.900 ден.
-18%
ТВ комода КАБРИС
8.900 ден.10.900 ден.
8.900 ден.10.900 ден.
-18%
ТВ комода МАЛВИН
8.900 ден.10.900 ден.
8.900 ден.10.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
ТДФ АВИЊОН

ТДФ АВИЊОН

45.900 ден.
без ДДВ: 38.898 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9358
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 197 X 96 X 80-100 cm
 •    Двосед: 173 X 96 X 80-100 cm
 •    Фотеља: 105 X 96 X 80-100 cm
 • Изработка:  Избор на боја од еко-кожа или штоф
 • Опис: Фиксна ТДФ гарнитура со механизми за потпирање на главата.
 • *Цената се однесува за изработка во акциски платна.
 •  
 • ТДФ АВИЊОН Стандард 48.900 денари
 •  

Тросед АВИЊОН Акциско платно 25.300 денари

Тросед АВИЊОН Стандард 26.900 денари

 

Двосед АВИЊОН Акциско платно 16.900 денари

Двосед АВИЊОН Стандард 17.900 денари

 

Фотеља АВИЊОН Акциско платно 8.600 денари

Фотеља АВИЊОН Стандард 8.900 денари

 •  
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS