Акција
-14%
АГ TIME SQUARE
39.900 ден.46.500 ден.
39.900 ден.46.500 ден.
-10%
АГ АНКОНА
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
42.750 ден.47.500 ден.
42.750 ден.47.500 ден.
-10%
АГ АТИНА
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА Штоф
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
50.850 ден.56.500 ден.
50.850 ден.56.500 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ МАНАРОЛА
67.410 ден.74.900 ден.
67.410 ден.74.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
89.910 ден.99.900 ден.
89.910 ден.99.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
71.010 ден.78.900 ден.
71.010 ден.78.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
44.010 ден.48.900 ден.
44.010 ден.48.900 ден.
-15%
АГ ХАКА
38.900 ден.45.500 ден.
38.900 ден.45.500 ден.
-15%
Барски стол LINE
3.655 ден.4.300 ден.
3.655 ден.4.300 ден.
-15%
Барски стол ЛОТИ
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-15%
Барски стол Х-51
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-15%
Барски стол Х-69
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
ТДФ ДИЈАНА
 • ТДФ ДИЈАНА
 • ТДФ ДИЈАНА
 • ТДФ ДИЈАНА
 • ТДФ ДИЈАНА

ТДФ ДИЈАНА

49.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9833
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 222 х 100 х 100 cm
 •    Двосед: 175 х 100 х 100 cm
 •    Фотеља: 115 х 100 х 100 cm
 • Изработка: Избор на боја од еко-кожа или штоф
 • Опис: ТДФ гарнитура со можност за додавање механизам за спиење
 • *Цената се однесува за изработка во АКЦИСКИ платна.

 

 • ТДФ ДИЈАНА Акција (акциски платна) со механизам 53.900 денари

 • ТДФ ДИЈАНА Стандард фиксна 56.900 денари
 •  
 • ТДФ ДИЈАНА Стандард со механизам 60.900 денари

Тросед ДИЈАНА 31.300 денари

Тросед ДИЈАНА со механизам 33.600 денари

 

Двосед ДИЈАНА 22.300 денари

 

Фотеља ДИЈАНА 11.300 денари

 

 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS