Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
37.710 ден.41.900 ден.
37.710 ден.41.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
43.110 ден.47.900 ден.
43.110 ден.47.900 ден.
-7%
АГ АФРОДИТА
26.900 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ КОМО
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-7%
АГ ЛАНА
21.990 ден.23.600 ден.
21.990 ден.23.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-13%
АГ МИКА
25.900 ден.29.900 ден.
25.900 ден.29.900 ден.
-6%
АГ МИНИ СПА
23.490 ден.24.900 ден.
23.490 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
ТДФ ДИЈАНА
 • ТДФ ДИЈАНА
 • ТДФ ДИЈАНА
 • ТДФ ДИЈАНА
 • ТДФ ДИЈАНА

ТДФ ДИЈАНА

45.810 ден.50.900 ден.
без ДДВ: 38.822 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9833
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 222 х 100 х 100 cm
 • 2-Двосед: 175 х 100 х 100 cm
 • 1-Фотеља: 115 х W 100 х 100 cm
 •  
 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Без механизам / Латофлекс 152 cm

Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 16 cm

Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно

Наслон: Полнење со силиконска вата

Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон

Ногари: Пластични

 

 • *Цената се однесува за изработка на фиксна гарнитура во АКЦИСКИ платна.
 •  
 • ТДФ ДИЈАНА Акција (акциски платна) со механизам 54.900 денари  49.410 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 • ТДФ ДИЈАНА Стандард фиксна 57.900 денари  52.110 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 • ТДФ ДИЈАНА Стандард со механизам 61.900 денари  55.710 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 •  
 • Тросед ДИЈАНА Стандард 33.900 денари  30.510 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

  Тросед ДИЈАНА Стандард со механизам 36.300 денари  32.670 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

   

  Двосед ДИЈАНА Стандард 23.900 денари  21.510 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

   

  Фотеља ДИЈАНА Стандард 11.900 денари  10.710 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 

 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ САВОНА
40.900 ден.36.810 ден.
40.900 ден.36.810 ден.
-16%
ТДФ МАТЕО
31.900 ден.26.890 ден.
31.900 ден.26.890 ден.
-10%
ТТФ РЕЛАКС
67.900 ден.61.110 ден.
67.900 ден.61.110 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS