Акција
ТДФ ДОРИАН
 • ТДФ ДОРИАН
 • ТДФ ДОРИАН

ТДФ ДОРИАН

49.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10764
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 •    3-Тросед: L 229 x W 84 x H 89 cm
 •    2-Двосед: L 169 x W 84 x H 89 cm
 •    1-Фотеља: L 99 x W 84 x H 89 cm
 • Височина на седиште на тросед и двосед:  49 cm 
 • Длабочина на седиште на тросед и двосед:  55 cm 
 • Димензија за спиење на тросед: 110 x 190cm 
 • Димензија за спиење на двосед: 110 x 130cm 
 • Димензија за спиење на фотеља: 110 x 60cm 
 • Бои: Сива
 •  
 • Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со клик клак механизми на троседот, двоседот и фотељата. Пластични ногари.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS