Акција
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.655 ден.4.300 ден.
3.655 ден.4.300 ден.
-13%
Спална соба УНО
19.900 ден.22.900 ден.
19.900 ден.22.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-8%
Комода СИГМА
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
-15%
Стол КОНИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-15%
Стол СКАЈ
2.031 ден.2.390 ден.
2.031 ден.2.390 ден.
-15%
Стол ДЦ1779-2
2.465 ден.2.900 ден.
2.465 ден.2.900 ден.
-15%
Стол ДАЛАС
3.315 ден.3.900 ден.
3.315 ден.3.900 ден.
-15%
Стол ЗЕЛМА
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол КЕЛЕБЕК
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-15%
Стол КАИТИ
3.221 ден.3.790 ден.
3.221 ден.3.790 ден.
-15%
Стол ВИКТОРИ
3.136 ден.3.690 ден.
3.136 ден.3.690 ден.
-9%
АГ НУБО
28.900 ден.31.900 ден.
28.900 ден.31.900 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ366-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-15%
Стол Т-130
1.947 ден.2.290 ден.
1.947 ден.2.290 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.010 ден.48.900 ден.
44.010 ден.48.900 ден.
ТДФ ДОРИАН
 • ТДФ ДОРИАН
 • ТДФ ДОРИАН

ТДФ ДОРИАН

43.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10764
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 •    3-Тросед: L 229 x W 84 x H 89 cm
 •    2-Двосед: L 169 x W 84 x H 89 cm
 •    1-Фотеља: L 99 x W 84 x H 89 cm
 • Височина на седиште на тросед и двосед: 49 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 49 cm 
 • Длабочина на седиште на тросед и двосед: 55 cm 
 • Длабочина на седиште на фотеља: 55 cm
 • Димензија за спиење на тросед: 110 x 190cm 
 • Димензија за спиење на двосед: 110 x 130cm 
 • Димензија за спиење на фотеља: 110 x 60cm 
 • Бои: Сива
 •  
 • Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со клик клак механизми на троседот, двоседот и фотељата. Пластични ногари.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТТФ РЕЛАКС
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ ЕЛИТ
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.
-10%
ТТФ ПЕРА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ РОЗА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ТАРЗ
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ГОЛФ
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ДЕНИЗ
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.
-10%
ТТФ ПЕРЛА
78.900 ден.71.010 ден.
78.900 ден.71.010 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS