Акција
-15%
Стол ПЕРЛ
2.805 ден.3.300 ден.
2.805 ден.3.300 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО Штоф
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-15%
Стол КЕЛЕБЕК
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-15%
Стол Т-130
1.947 ден.2.290 ден.
1.947 ден.2.290 ден.
-10%
Клуб маса 4030
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол САФИР
2.542 ден.2.990 ден.
Врз основа на 1 оценки.
2.542 ден.2.990 ден.
-11%
Плакар 300
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-10%
Клуб маса 4026
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол ДЦ1782-2
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
-15%
Стол ЛЕО
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
45.810 ден.50.900 ден.
45.810 ден.50.900 ден.
-8%
Комода МЕДЕО
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-15%
Стол ВЕЛВЕТ
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-15%
Стол КОНИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-10%
АГ РАПАЛО
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
ТДФ ЕЛИТА
 • ТДФ ЕЛИТА
 • ТДФ ЕЛИТА
 • ТДФ ЕЛИТА

ТДФ ЕЛИТА

44.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10763
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 •    3-Тросед: L 223 x W 83 x H 90 cm
 •    2-Двосед: L 163 x W 83 x H 90 cm
 •    1-Фотеља: L 93 x W 83 x H 90 cm
 • Височина на седиште на тросед и двосед:  46 cm 
 • Височина на седиште на фотеља:  50 cm 
 • Длабочина на седиште на тросед и двосед:  53 cm 
 • Длабочина на седиште на фотеља:  53 cm 
 • Димензија за спиење на тросед: 110 x 190cm 
 • Димензија за спиење на двосед: 110 x 130cm 
 • Димензија за спиење на фотеља: 110 x 60cm 
 • Бои: Крем
 •  
 • Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со клик клак механизми на троседот, двоседот и фотељата. Пластични ногари.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТТФ РЕЛАКС
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ ЕЛИТ
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ РОЗА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ТАРЗ
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ГОЛФ
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ДЕНИЗ
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.
-10%
ТТФ ПЕРЛА
78.900 ден.71.010 ден.
78.900 ден.71.010 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS