Акција
-15%
АГ МАНАРОЛА
55.165 ден.64.900 ден.
55.165 ден.64.900 ден.
-15%
АГ РАПАЛО
54.315 ден.63.900 ден.
54.315 ден.63.900 ден.
-15%
АГ ТРИКС
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
-20%
Биро МАКСИ 2
3.992 ден.4.990 ден.
3.992 ден.4.990 ден.
-20%
Бифе ГАЛАКСИ
10.320 ден.12.900 ден.
10.320 ден.12.900 ден.
-20%
Бифе ГАСПАРО
12.720 ден.15.900 ден.
12.720 ден.15.900 ден.
-20%
Бифе КАНДО
11.920 ден.14.900 ден.
11.920 ден.14.900 ден.
-20%
Бифе ЛАУРЕН Крем
7.920 ден.9.900 ден.
7.920 ден.9.900 ден.
-20%
Бифе ЛАУРЕН стакло
8.720 ден.10.900 ден.
8.720 ден.10.900 ден.
-20%
Бифе НАРИН
8.720 ден.10.900 ден.
8.720 ден.10.900 ден.
-20%
Блок кујна БОКС
20.240 ден.25.300 ден.
20.240 ден.25.300 ден.
-20%
Витрина БОЈАНА
4.720 ден.5.900 ден.
4.720 ден.5.900 ден.
-20%
Двосед ЛИВОРНО
21.520 ден.26.900 ден.
21.520 ден.26.900 ден.
-20%
Двосед ЛИВОРНО Штоф
15.920 ден.19.900 ден.
15.920 ден.19.900 ден.
-20%
Детски лифтомат КИДИ
2.880 ден.3.600 ден.
2.880 ден.3.600 ден.
-10%
Душек Алегро Делукс
6.840 ден.7.600 ден.
6.840 ден.7.600 ден.
-10%
Душек Алегро Елеганс
3.240 ден.3.600 ден.
3.240 ден.3.600 ден.
-10%
Душек Алегро Мемори
9.540 ден.10.600 ден.
9.540 ден.10.600 ден.
ТДФ ИРИС
 • ТДФ ИРИС
 • ТДФ ИРИС
 • ТДФ ИРИС
 • ТДФ ИРИС
 • ТДФ ИРИС
 • ТДФ ИРИС

ТДФ ИРИС

36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10265
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 188 х 90 х H 72-93 cm
 • 2-Двосед: 128 х 90 х H 72-93 cm
 • 1-Фотеља: 74 х W 90 х H 72-93 cm
 • Висина на седиште: 48 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 •  
 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Без механизам

Седиште: Сунѓер HR-3454, деб. 12 cm

Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно

Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер

Подлога под наслон: Сунѓер и вата

Ногари: Црни метални, цилиндрични

 

 • *Цената се однесува за изработка во АКЦИСКИ платна.
 •  
 • ТДФ ИРИС Стандард 39.900 денари
 •  

Тросед ИРИС Акција (акциски платна) 21.300 денари

Тросед ИРИС Стандард 22.900 денари

 

Двосед ИРИС Акција (акциски платна) 14.300 денари

Двосед ИРИС Стандард 15.300 денари

 

Фотеља ИРИС Акција (акциски платна) 7.900 денари

Фотеља ИРИС Стандард 8.300 денари

 

 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS