Акција
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-14%
Бифе ДОМА
5.900 ден.6.900 ден.
5.900 ден.6.900 ден.
-29%
Блок кујна АНИТА
9.900 ден.13.900 ден.
9.900 ден.13.900 ден.
-18%
Закачалка СИТИ 217
8.900 ден.10.900 ден.
8.900 ден.10.900 ден.
-57%
Клуб маса ЛИНДА
2.990 ден.6.900 ден.
2.990 ден.6.900 ден.
-62%
Клуб маса ПЕТЈА
2.990 ден.7.900 ден.
2.990 ден.7.900 ден.
-25%
Комода СИТИ 321
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-20%
Комода СТАТУС
11.900 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
11.900 ден.14.900 ден.
-15%
Лежај ПЕНКО
7.900 ден.9.300 ден.
7.900 ден.9.300 ден.
-25%
Ормар ОРГАНЗА
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-22%
Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СПЕЦИЈАЛ
9.300 ден.11.900 ден.
9.300 ден.11.900 ден.
-29%
Сандаче за чевли МАРТИН
4.900 ден.6.900 ден.
4.900 ден.6.900 ден.
-16%
Спална соба КАТЕРИНА
17.600 ден.20.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
17.600 ден.20.900 ден.
-18%
Спална соба СОФИЈА
22.900 ден.27.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
22.900 ден.27.900 ден.
-33%
Стол ДЦ1782-2
2.190 ден.3.290 ден.
2.190 ден.3.290 ден.
-26%
Стол КАИТИ
2.790 ден.3.790 ден.
2.790 ден.3.790 ден.
-34%
Стол МОМО
2.190 ден.3.300 ден.
2.190 ден.3.300 ден.
-33%
Стол СЕАТОН
2.690 ден.3.990 ден.
2.690 ден.3.990 ден.
ТДФ МАТЕО
 • ТДФ МАТЕО
 • ТДФ МАТЕО
 • ТДФ МАТЕО

ТДФ МАТЕО

33.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9469
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 192 х 85 х 78 cm
 • 2-Двосед: 148 х 85 х 78 cm
 • 1-Фотеља: 85 х W 85 х 78 cm
 • Висина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm

 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Без механизам

Седиште: Сунѓер C-30, деб. 14 cm

Ногари: Дрвени

 • *Цената се однесува за изработка во платна категорија С.
 •  
 • ТДФ МАТЕО (платно категорија С) 33.900 денари
 • ТДФ МАТЕО (платно категорија Ф) 36.900 денари
 •  

Тросед МАТЕО (платно категорија С) 19.600 денари

Тросед МАТЕО (платно категорија Ф) 21.300 денари

 

Двосед МАТЕО (платно категорија С) 13.300 денари

Двосед МАТЕО (платно категорија Ф) 14.300 денари

 

Фотеља МАТЕО (платно категорија С) 6.600 денари

Фотеља МАТЕО (платно категорија Ф) 7.300 денари

 

 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS