Акција
-14%
АГ TIME SQUARE
39.900 ден.46.500 ден.
39.900 ден.46.500 ден.
-10%
АГ АНКОНА
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
42.750 ден.47.500 ден.
42.750 ден.47.500 ден.
-10%
АГ АТИНА
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА Штоф
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
50.850 ден.56.500 ден.
50.850 ден.56.500 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ МАНАРОЛА
67.410 ден.74.900 ден.
67.410 ден.74.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
89.910 ден.99.900 ден.
89.910 ден.99.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
71.010 ден.78.900 ден.
71.010 ден.78.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
44.010 ден.48.900 ден.
44.010 ден.48.900 ден.
-15%
АГ ХАКА
38.900 ден.45.500 ден.
38.900 ден.45.500 ден.
-15%
Барски стол LINE
3.655 ден.4.300 ден.
3.655 ден.4.300 ден.
-15%
Барски стол ЛОТИ
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-15%
Барски стол Х-51
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-15%
Барски стол Х-69
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф

ТДФ ПОСИТАНО штоф

44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9901
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 223 х 97 х 96 cm
 •    Двосед: 166 х 97 х 96 cm
 •    Фотеља: 116 х 97 х 96 cm
 • Изработка: Избор на боја
 • Опис: ТДФ гарнитура изработена од штоф. ТДФ гарнитура со или без механизам за пуштање.
 • *Цената се однесува за ТДФ ПОСИТАНО фиксна.
 •  
 • ТДФ ПОСИТАНО Стандард со механизам за спиење 54.900 денари -10% Роденденска АКЦИЈА 49.410 денари (до 21.01.2019г)
 •  
 • ТДФ ПОСИТАНО Акција (акциски платна) со механизам за спиење 49.900 денари -10% Роденденска АКЦИЈА 44.910 денари (до 21.01.2019г)
 •  
 • Тросед ПОСИТАНО Акција (акциски платна) со механизам 27.600 денари -10% Роденденска АКЦИЈА 24.840 денари (до 21.01.2019г)

 • Тросед ПОСИТАНО Стандард фиксен 27.600 денари -10% Роденденска АКЦИЈА 24.840 денари (до 21.01.2019г)

 •  

  Двосед ПОСИТАНО Акција (акциски платна) 18.300 денари -10% Роденденска АКЦИЈА 16.470 денари (до 21.01.2019г)
 • Двосед ПОСИТАНО Стандард 20.300 денари -10% Роденденска АКЦИЈА 18.270 денари (до 21.01.2019г)
 •  

  Фотеља ПОСИТАНО Акција (акциски платна) 9.300 денари -10% Роденденска АКЦИЈА 8.370 денари (до 21.01.2019г)

  Фотеља ПОСИТАНО Стандард 10.300 денари -10% Роденденска АКЦИЈА 9.270 денари (до 21.01.2019г)

 •  
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ СОРЕНТО
119.000 ден.107.100 ден.
119.000 ден.107.100 ден.
-10%
ТДФ ТРЕНТО
111.900 ден.100.710 ден.
111.900 ден.100.710 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
99.900 ден.89.910 ден.
99.900 ден.89.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS