Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
37.710 ден.41.900 ден.
37.710 ден.41.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
43.110 ден.47.900 ден.
43.110 ден.47.900 ден.
-7%
АГ АФРОДИТА
26.900 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ КОМО
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-7%
АГ ЛАНА
21.990 ден.23.600 ден.
21.990 ден.23.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-13%
АГ МИКА
25.900 ден.29.900 ден.
25.900 ден.29.900 ден.
-6%
АГ МИНИ СПА
23.490 ден.24.900 ден.
23.490 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф

ТДФ ПОСИТАНО штоф

44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9901
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 232 х 102 х 100 cm
 • 2-Двосед: 177 х 102 х 100 cm
 • 1-Фотеља: 118 х W 102 х 100 cm
 • Висина на седиште: 49 cm
 • Длабочина на седиште: 58 cm
 • Димензија за спиење: 135 х 237 cm

 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Без механизам / Латофлекс со душек 135 х 180 cm

Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm

Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно

Наслон: Полнење со силиконски снегулки

Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон

Ногари: Пластични

 

 • *Цената се однесува за ТДФ ПОСИТАНО АКЦИЈА (акциски платна) фиксен.

 

 • ТДФ ПОСИТАНО Акција (акциски платна) со механизам за спиење 53.900 денари  48.510 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 • ТДФ ПОСИТАНО Стандард фиксен 52.900 денари   47.610 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 • ТДФ ПОСИТАНО Стандард со механизам за спиење 56.900 денари  51.210 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 • Тросед ПОСИТАНО Акција (акциски платна) со механизам 31.600 денари 28.440 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 • Тросед ПОСИТАНО Стандард фиксен 31.300 денари  28.170 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 • Тросед ПОСИТАНО Стандард со механизам 33.300 денари  29.970 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 •  

  Двосед ПОСИТАНО Акција (акциски платна) 20.900 денари 18.810 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 • Двосед ПОСИТАНО Стандард 22.200 денари  19.980 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 •  

  Фотеља ПОСИТАНО Акција (акциски платна) 10.900 денари  9.810 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

  Фотеља ПОСИТАНО Стандард 11.900 денари 10.710 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 •  
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ СОРЕНТО
119.000 ден.107.100 ден.
119.000 ден.107.100 ден.
-15%
ТДФ ТРЕНТО
111.900 ден.95.115 ден.
111.900 ден.95.115 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
99.900 ден.89.910 ден.
99.900 ден.89.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS