Акција
-15%
Јорган Алегро Софт Тач
842 ден.990 ден.
842 ден.990 ден.
-10%
АГ АЈКА
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-15%
АГ АПОЛО
41.565 ден.48.900 ден.
41.565 ден.48.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.010 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-33%
АГ КАВАЛО
19.900 ден.29.900 ден.
19.900 ден.29.900 ден.
-15%
АГ КАИРО
49.215 ден.57.900 ден.
49.215 ден.57.900 ден.
-10%
АГ КОМО
30.510 ден.33.900 ден.
30.510 ден.33.900 ден.
-15%
АГ ЛАНА
20.910 ден.24.600 ден.
20.910 ден.24.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ МИКА
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
ТТФ РЕЛАКС
 • ТТФ РЕЛАКС
 • ТТФ РЕЛАКС
 • ТТФ РЕЛАКС

ТТФ РЕЛАКС

62.910 ден.69.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10616
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 213 x W 111-132 x H-81 cm
 •    1-Фотеља: L 80 x W 95 x H 94 cm
 • Височина на седиште на тросед: 41 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 41 cm
 • Длабочина на седиште на тросед: 52-90 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља58 cm
 •  
 • Бои: Кафена
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми на наслоните за зголемување на седечкиот дел на троседите. Дрвени ногари.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
ТДФ ТЕСЛА
59.900 ден.50.915 ден.
59.900 ден.50.915 ден.
-10%
ТДФ ТАУРУС
113.900 ден.102.510 ден.
113.900 ден.102.510 ден.
-24%
ТДФ МАТЕО
33.900 ден.25.900 ден.
33.900 ден.25.900 ден.
-15%
ТДФ БОНИ
38.900 ден.33.065 ден.
38.900 ден.33.065 ден.
-15%
ТДФ ДИЈАНА
52.900 ден.44.965 ден.
52.900 ден.44.965 ден.
-10%
АГ РЕЛАКС
65.900 ден.59.310 ден.
65.900 ден.59.310 ден.
-10%
ТТФ ЕЛИТ
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
65.900 ден.59.310 ден.
65.900 ден.59.310 ден.
-10%
ТДФ ВИОЛЕТ
51.900 ден.46.710 ден.
51.900 ден.46.710 ден.
-10%
АГ ПЕРА
61.900 ден.55.710 ден.
61.900 ден.55.710 ден.
-10%
ТДФ ДОРИАН
43.900 ден.39.510 ден.
43.900 ден.39.510 ден.
-10%
ТДФ ДИВАНО
39.900 ден.35.910 ден.
39.900 ден.35.910 ден.
-10%
ТДФ ИБИЦА
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-10%
ТДФ ЕЛИТА
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.
-10%
АГ АЈКА
66.900 ден.60.210 ден.
66.900 ден.60.210 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS