Акција
-25%
Комода ЈУЛЕДА
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-58%
Закачалка БАУМ
1.390 ден.3.300 ден.
1.390 ден.3.300 ден.
-22%
Стол ДАЛТОН
2.190 ден.2.800 ден.
2.190 ден.2.800 ден.
-40%
Закачалка АЈДА
1.990 ден.3.300 ден.
1.990 ден.3.300 ден.
-38%
Бифе ЛАЦИУМ
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-18%
Блок кујна ДИВА
26.900 ден.32.900 ден.
26.900 ден.32.900 ден.
-20%
Стол ДЦ1741
2.390 ден.2.990 ден.
2.390 ден.2.990 ден.
-17%
Спална соба ЛАЗУР
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
-50%
Стол КЕЛН
1.990 ден.3.990 ден.
1.990 ден.3.990 ден.
-14%
Спална соба МИЛАНО
47.900 ден.55.900 ден.
47.900 ден.55.900 ден.
-18%
ТДФ ЕЛИТА
36.900 ден.44.900 ден.
36.900 ден.44.900 ден.
-14%
АГ РЕЛАКС
56.900 ден.65.900 ден.
56.900 ден.65.900 ден.
-23%
Стол ДЦ1782-2
1.990 ден.2.590 ден.
1.990 ден.2.590 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-52%
Стол ДЦ1779-2
1.390 ден.2.900 ден.
1.390 ден.2.900 ден.
-38%
Бифе ГАСПАРО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-40%
Блок кујна ОКТАВИА ЛУКСОРИ
23.900 ден.39.900 ден.
23.900 ден.39.900 ден.
-20%
Комода ЛАЦИУМ
23.900 ден.29.900 ден.
23.900 ден.29.900 ден.
ТДФ ТИВОЛИ

ТДФ ТИВОЛИ

107.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11207
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 235 х 98 х 90 cm
 •    Двосед: 224 х 98 х 90 cm
 •    Фотеља: 120 х 98 х 90 cm
 • Височина на седиште: 48 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Боја: Капучино
 • Опис: ТДФ гарнитура изработена од висококвалитетна чиста говедска кожа PROTECTA 1,2 mm дебелина.
 • Седиште: Сунѓер
  Подлога под седиште: Гуртна со висока еластичност
 • Наслон: Силиконско полнење
 • Раконаслони: Силиконско полнење
 • Ногари: Дрвени, венге боја, висина 15 cm
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS