Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
37.710 ден.41.900 ден.
37.710 ден.41.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
43.110 ден.47.900 ден.
43.110 ден.47.900 ден.
-7%
АГ АФРОДИТА
26.900 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ КОМО
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-7%
АГ ЛАНА
21.990 ден.23.600 ден.
21.990 ден.23.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-13%
АГ МИКА
25.900 ден.29.900 ден.
25.900 ден.29.900 ден.
-6%
АГ МИНИ СПА
23.490 ден.24.900 ден.
23.490 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА

ТДФ ДАНИЕЛА

41.310 ден.45.900 ден.
без ДДВ: 35.008 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 0583
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 205 х 90 х 105 cm
 • 2-Двосед: 165 х 90 х H 105 cm
 • 1-Фотеља: 100 х W 90 х 105 cm
 • Висина на седиште: 49 cm
 • Длабочина на седиште: 47 cm
 •  
 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Латофлекс 152 cm

Седиште: Сунѓер C-30

 

 • *Цената се однесува за изработка во АКЦИСКИ платна.

 • ТДФ ДАНИЕЛА Стандард 50.900 денари  45.810 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 •  

Тросед ДАНИЕЛА Акција (акциски платна) 26.900 денари  24.210 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

Тросед ДАНИЕЛА Стандард 29.300 денари  26.370 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 

Двосед ДАНИЕЛА Акција (акциски платна) 17.900 денари  16.110 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

Двосед ДАНИЕЛА Стандард 19.500 денари  17.550 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 

Фотеља ДАНИЕЛА Акција (акциски платна) 8.900 денари  8.010 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

Фотеља ДАНИЕЛА Стандард 9.600 денари  8.640 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 •  
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-6%
ТДФ ЕКЛИПС
47.900 ден.44.990 ден.
47.900 ден.44.990 ден.
-10%
ТДФ САВОНА
40.900 ден.36.810 ден.
40.900 ден.36.810 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS