Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
ТДФ САВОНА
 • ТДФ САВОНА
 • ТДФ САВОНА
 • ТДФ САВОНА
 • ТДФ САВОНА
 • ТДФ САВОНА

ТДФ САВОНА

39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6449
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 204 х 92 х 93 cm
 •    Двосед: 164 х 92 х 93 cm
 •    Фотеља: 100 х 92 х 93 cm
 • Изработка:  Избор на боја од еко-кожа или штоф
 • Опис: ТДФ гарнитура со можност за избор со механизам за спиење или фиксна. Двоседот од гарнитурата има дополнителна фиока за складирање.
 • *Цената се однесува за ТДФ САВОНА Акција (акциски платна) со механизам за спиење.
 •  
 • ТДФ САВОНА Стандард со механизам за спиење 43.900 денари
 •  
 •  

Тросед САВОНА Акција со механизам 22.900 денари

Тросед САВОНА со механизам 25.300 денари

 

Двосед САВОНА Акција 15.300 денари

Двосед САВОНА 16.900 денари

 

Фотеља САВОНА Акција 7.900 денари

Фотеља САВОНА 8.900 денари

 •  
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS