Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
ТДФ БОНИ
 • ТДФ БОНИ
 • ТДФ БОНИ
 • ТДФ БОНИ
 • ТДФ БОНИ
 • ТДФ БОНИ

ТДФ БОНИ

35.900 ден.
без ДДВ: 30.424 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9399
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 198 х 78 х 87 cm
 •    Двосед: 142 х 78 х 87 cm
 •    Фотеља: 88 х 78 х 87 cm
 • Изработка: Избор на боја од еко-кожа или штоф
 • Опис: Фиксна ТДФ гарнитура.
 • *Цената се однесува за изработка во АКЦИСКИ платна.
 •  
 • ТДФ БОНИ Стандард 38.900 денари
 •  

Тросед БОНИ 22.300 денари

Тросед БОНИ Акција 20.600 денари

 

Двосед БОНИ 14.900 денари

Двосед БОНИ Акција 13.900 денари

 

Фотеља БОНИ 7.900 денари

Фотеља БОНИ Акција 7.200 денари

 

 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS