Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
37.710 ден.41.900 ден.
37.710 ден.41.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
43.110 ден.47.900 ден.
43.110 ден.47.900 ден.
-7%
АГ АФРОДИТА
26.900 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ КОМО
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-7%
АГ ЛАНА
21.990 ден.23.600 ден.
21.990 ден.23.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-13%
АГ МИКА
25.900 ден.29.900 ден.
25.900 ден.29.900 ден.
-6%
АГ МИНИ СПА
23.490 ден.24.900 ден.
23.490 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
ТДФ МАТЕО
 • ТДФ МАТЕО
 • ТДФ МАТЕО
 • ТДФ МАТЕО

ТДФ МАТЕО

26.890 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 22.788 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9469
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 192 х 85 х 78 cm
 • 2-Двосед: 148 х 85 х 78 cm
 • 1-Фотеља: 85 х W 85 х 78 cm
 • Висина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm

 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Без механизам

Седиште: Сунѓер C-30, деб. 14 cm

Ногари: Дрвени

 

 • *Цената се однесува за изработка во АКЦИСКИ платна.
 •  
 • ТДФ МАТЕО Стандард 34.900 денари 31.410 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 •  

Тросед МАТЕО Акција (акциски платна) 18.900 денари 17.010 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

Тросед МАТЕО Стандард 20.600 денари  18.540 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 

Двосед МАТЕО Акција (акциски платна) 12.500 денари  11.250 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

Двосед МАТЕО Стандард 13.500 денари 12.150 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 

Фотеља МАТЕО Акција (акциски платна) 6.300 денари  5.670 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

Фотеља МАТЕО Стандард 6.900 денари  6.210 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 

 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ САВОНА
40.900 ден.36.810 ден.
40.900 ден.36.810 ден.
-10%
ТДФ БОНИ
36.900 ден.33.210 ден.
36.900 ден.33.210 ден.
-10%
ТДФ ТАРА
43.900 ден.39.510 ден.
43.900 ден.39.510 ден.
-10%
ТДФ ДИЈАНА
50.900 ден.45.810 ден.
50.900 ден.45.810 ден.
-10%
ТДФ ИРИС
37.900 ден.34.110 ден.
37.900 ден.34.110 ден.
-10%
ТТФ РЕЛАКС
67.900 ден.61.110 ден.
67.900 ден.61.110 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS