Акција
-15%
Јорган Алегро Софт Тач
842 ден.990 ден.
842 ден.990 ден.
-10%
АГ АЈКА
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-15%
АГ АПОЛО
41.565 ден.48.900 ден.
41.565 ден.48.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.010 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-33%
АГ КАВАЛО
19.900 ден.29.900 ден.
19.900 ден.29.900 ден.
-15%
АГ КАИРО
49.215 ден.57.900 ден.
49.215 ден.57.900 ден.
-10%
АГ КОМО
30.510 ден.33.900 ден.
30.510 ден.33.900 ден.
-15%
АГ ЛАНА
20.910 ден.24.600 ден.
20.910 ден.24.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ МИКА
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
АГ ТЕСЛА
 • АГ ТЕСЛА
 • АГ ТЕСЛА
 • АГ ТЕСЛА
 • АГ ТЕСЛА

АГ ТЕСЛА

43.265 ден.50.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 7759
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 295 x 250 cm 
 • 3-тросед: L 195 x W 100 x H 80 - 95 cm
 • 2-двосед: L 250 x W 100 x H 80 - 95 cm
 • Височина на седиште: 42 cm
 • Длабочина на седиште: 52 cm
 •  
 • Изработка: Еко-кожа / Штоф
 • Опис: Луксузна изработка со премиум италијански дизајн и максимална удобност. Фиксна гарнитура со механизми-потпирачи за глава.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Механизам за глава: Подесувачки механизам
 • Ногари: Никловани
 •  

-15% ОД ЗАЛИХА / -10% ПО НАРАЧКА

ПОПУСТОТ важи од 19.10.2019 до 01.11.2019

 

 • Бесплатна испорака.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
АГ АПОЛО
48.900 ден.41.565 ден.
48.900 ден.41.565 ден.
-15%
АГ КАИРО
57.900 ден.49.215 ден.
57.900 ден.49.215 ден.
-10%
АГ ХАКА
37.900 ден.34.110 ден.
37.900 ден.34.110 ден.
-15%
АГ МОНИКА
42.900 ден.36.465 ден.
42.900 ден.36.465 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
АГ МИКА
28.900 ден.26.010 ден.
28.900 ден.26.010 ден.
-25%
АГ РИВА
35.900 ден.26.900 ден.
35.900 ден.26.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
56.900 ден.51.210 ден.
56.900 ден.51.210 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
87.900 ден.79.110 ден.
87.900 ден.79.110 ден.
-33%
АГ КАВАЛО
29.900 ден.19.900 ден.
29.900 ден.19.900 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
29.900 ден.26.910 ден.
29.900 ден.26.910 ден.
-10%
АГ НУБО
31.900 ден.28.710 ден.
31.900 ден.28.710 ден.
-10%
АГ МОРГАН
38.900 ден.35.010 ден.
38.900 ден.35.010 ден.
-15%
АГ ФУЕГО
30.900 ден.26.265 ден.
30.900 ден.26.265 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS