Акција
-10%
Душек Алегро Елеганс
4.140 ден.4.599 ден.
4.140 ден.4.599 ден.
-10%
Бифе СИЕНА 115
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Блок кујна ХЕЛЕНА
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
53.010 ден.58.900 ден.
53.010 ден.58.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-21%
Детска соба СИТИ 137
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-10%
Блок кујна МЕБЛЕ
25.110 ден.27.900 ден.
25.110 ден.27.900 ден.
-19%
Детска соба РОМА
25.900 ден.31.900 ден.
25.900 ден.31.900 ден.
-15%
Детска соба ФАБИО
22.865 ден.26.900 ден.
22.865 ден.26.900 ден.
-10%
Бифе МАРЕЈ
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-10%
Биро СИТИ 3038
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
Душек Алегро Виско Релакс
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
Витрина КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
Душек Алегро Мемори
10.251 ден.11.390 ден.
10.251 ден.11.390 ден.
-10%
Бифе КОМБИНО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-15%
Закачалка ДУРО
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
АГ ТИФАНИ
 • АГ ТИФАНИ
 • АГ ТИФАНИ
 • АГ ТИФАНИ
 • АГ ТИФАНИ
 • АГ ТИФАНИ

АГ ТИФАНИ

29.610 ден.32.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7991
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 285 x 196 cm
 • 3-тросед: L 185 x W 100 x H 90 cm
 • 2-двосед: L 196 x W 100 x H 90 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm
 • Димензија за спиење125 x 200 cm
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура која максимално го исполнува просторот, со механизам за спуштање.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm
 • Наслон: Сунѓер СС-22, обликуван
 • Механизам на троседМетален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштањеСунѓер Т-25, деб. 7 cm
 • НогариМетални, никловани
 •  
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор дезени.

 

 • АГ ТИФАНИ од залиха 32.900 денари 29.610 денари
 • АГ ТИФАНИ (платно категорија С) 35.900 денари 32.310 денари
 • АГ ТИФАНИ (платно категорија Ф) 38.900 денари 35.010 денари

 

 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ТАЊА
32.900 ден.29.610 ден.
32.900 ден.29.610 ден.
-10%
АГ ТОНИ
31.900 ден.28.710 ден.
31.900 ден.28.710 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS