Акција
Кауч ТИКО
  • Кауч ТИКО
  • Кауч ТИКО

Кауч ТИКО

10.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9181
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: 204 x 90 х 93 cm
  • Лежај: 120 x 200 cm
  • Бoja: Црвена
  • Изработка: Кауч изработен во штоф, со Клик-Клак механизам за спуштање.
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS