Акција
ТДФ ТОНИ
 • ТДФ ТОНИ
 • ТДФ ТОНИ
 • ТДФ ТОНИ
 • ТДФ ТОНИ
 • ТДФ ТОНИ
 • ТДФ ТОНИ
 • ТДФ ТОНИ
 • ТДФ ТОНИ

ТДФ ТОНИ

40.900 ден.
без ДДВ: 34.661 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 5710
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 230 х 95 х 90 cm
 •    Двосед: 195 х 95 х 90 cm
 •    Фотеља: 105 х 95 х 90 cm
 • Изработка:  Избор на боја од еко-кожа или штоф
 • Опис: ТДФ гарнитура на која се спуштаат сите елемнти за спиење.
 • *Цената се однесува за изработка во АКЦИСКИ платна.
 •  
 • ТДФ ТОНИ Стандард 47.300 денари
 •  
 • Тросед ТОНИ Стандард 27.300 денари

  Двосед ТОНИ 18.300 денари

  Фотеља ТОНИ 9.300 денари

 •  
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS