Акција
ТДФ ТРЕНТО Штоф
 • ТДФ ТРЕНТО Штоф
 • ТДФ ТРЕНТО Штоф
 • ТДФ ТРЕНТО Штоф

ТДФ ТРЕНТО Штоф

55.900 ден.
без ДДВ: 47.373 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10047
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 226 х 96 х 92 cm
 •    Двосед: 165 х 96 х 92 cm
 •    Фотеља: 111 х 96 х 92 cm
 • Боја: Голем избор на бои
 • Опис: ТДФ гарнитура изработена во штоф.

Тросед Тренто 32.300 денари

Двосед Тренто 21.600 денари

Фотеља Тренто 10.900 денари

 

 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS