Акција
АГ ТРИКС
 • АГ ТРИКС
 • АГ ТРИКС
 • АГ ТРИКС
 • АГ ТРИКС
 • АГ ТРИКС
 • АГ ТРИКС

АГ ТРИКС

22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7770
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 255x195 x 95 х 85 cm
 • Изработка: Еко-кожа / Штоф
 • Опис: Гарнитура со механизам за спуштање, со спуштање на наслон.
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  

АГ ТРИКС Акција (акциски платна) 25.900 денари

 

АГ ТРИКС Стандард 27.900 денари

 

Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS