Акција
Тросед ДИЕГО
  • Тросед ДИЕГО

Тросед ДИЕГО

22.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10485
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: L 245 x W 100 х H 107 cm
  • Висина на седиште: 49 cm
  • Длабочина на седиште: 60 cm
  •  
  • Бои/Дезени: Сите
  • Начин на комбинирање на бои: /
  • Механизам: Клик Клак
  • Седиште: Сунѓер ХР-35, деб.12
  • Подлога под седиште: Еласрична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
  • Наслон: Сунѓер ХР-35, деб.12
  • Подлога под наслон: Еласрична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
  • Ногари: Дрвени, конусни, со плочка
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS