Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
36.810 ден.40.900 ден.
36.810 ден.40.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
42.750 ден.47.500 ден.
42.750 ден.47.500 ден.
-10%
АГ АТИНА
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
24.210 ден.26.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
24.210 ден.26.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА Штоф
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-10%
АГ ГАЛЕРИЈА П
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЗАНА
18.810 ден.20.900 ден.
18.810 ден.20.900 ден.
-10%
АГ КАВАЛО
25.110 ден.27.900 ден.
25.110 ден.27.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
50.850 ден.56.500 ден.
50.850 ден.56.500 ден.
-10%
АГ КОМО
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ МАНАРОЛА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ МИКА
25.110 ден.27.900 ден.
25.110 ден.27.900 ден.
Тросед ЛИВОРНО
 • Тросед ЛИВОРНО
 • Тросед ЛИВОРНО
 • Тросед ЛИВОРНО
 • Тросед ЛИВОРНО
 • Тросед ЛИВОРНО

Тросед ЛИВОРНО

30.510 ден.33.900 ден.
без ДДВ: 25.856 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9458
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 195 х 87 x 100 cm
 • Боја: 
 • Бела
 • - Кафена
 • Црна
 • Изработка: Тросед изработен од природна говедска кожа со 2 релакс механизами.
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS