Акција
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол САФИР
2.542 ден.2.990 ден.
Врз основа на 1 оценки.
2.542 ден.2.990 ден.
-8%
Комода МЕДЕО
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.010 ден.48.900 ден.
44.010 ден.48.900 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ367-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-15%
Стол ПЕДЛИ
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-10%
АГ НОЕЛ 2
62.010 ден.68.900 ден.
62.010 ден.68.900 ден.
-15%
Стол БРУНО
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-15%
Стол Т-130
1.947 ден.2.290 ден.
1.947 ден.2.290 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-10%
Спална соба СИЛВИЈА
27.900 ден.30.900 ден.
27.900 ден.30.900 ден.
-10%
АГ ПЕРА
55.710 ден.61.900 ден.
55.710 ден.61.900 ден.
-15%
Стол МИЛАНО
2.711 ден.3.190 ден.
2.711 ден.3.190 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-15%
Стол БОНО
3.052 ден.3.590 ден.
3.052 ден.3.590 ден.
-15%
Стол СЕЛВИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
-15%
Стол СЕАТОН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
Тросед ВИОЛЕТ
 • Тросед ВИОЛЕТ
 • Тросед ВИОЛЕТ
 • Тросед ВИОЛЕТ

Тросед ВИОЛЕТ

20.590 ден.23.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10822
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: L 233 x W 82 х H 79 cm
 • Димензии за спиење: 106 х 180 cm
 • Височина на седиште: 44 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm
 • Боja:
 • - Темно Сива
 • Изработка: Тросед изработен со штоф со клик-клак механизам и дополнителен простор за постелина.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS