Акција
ТТФ ЕЛИТ
 • ТТФ ЕЛИТ
 • ТТФ ЕЛИТ
 • ТТФ ЕЛИТ

ТТФ ЕЛИТ

69.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10618
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 210 x W 94-110 x H-84 cm
 •    1-Фотеља: L 71 x W 80 x H 96 cm
 • Височина на седиште на тросед: 47 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 45 cm
 • Длабочина на седиште на тросед:  57-83 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља51 cm
 •  
 • Бои: Крем
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми на наслоните за зголемување на седечкиот дел на троседите. Дрвени ногари.
 • Бесплатна испорака.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS