Гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
Димензии: 270 х 175 х 78-92 cm   3-тросед: L 165 x W 88 x H 78-92 cm ..
28.710 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.331 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ ЛУКС
Димензии:     Тросед: 211 х 95 х 95 cm    Д..
107.910 ден.119.900 ден.
без ДДВ: 91.449 ден.
-15%
АГ ФУЕГО
Димензии: 260 х 175 cm  3-тросед: L 155 x W 92 x H 76-90 cm 2-двосед: L 175 x ..
26.265 ден.30.900 ден.
без ДДВ: 22.258 ден.
-10%
Тросед ЦЕМРЕ
Димензии: L 225 x W 92 х H 78 cm Димензии за спиење: 106 х 180&..
20.610 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 17.466 ден.
-10%
Тросед МИЛАНО
Димензии: L 210 x W 85 х H 91 cm Димензии за спиење: 110 х 190 ..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-10%
Тросед ЕЛИТА
Димензии: L 223 x W 83 х H 90 cm Димензии за спиење: 105 х 190 cm ..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-10%
Тросед ЕЛИТ
Димензии: L 210 x W 94-110 х H 84 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седи..
28.710 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.331 ден.
-10%
Тросед ДОРИАН
Димензии: L 229 x W 84 х H 89 cm Димензии за спиење: 110 х 190 cm ..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-10%
Тросед ВИОЛЕТ
Димензии: L 233 x W 82 х H 79 cm Димензии за спиење: 106 х 180 cm ..
21.510 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 18.229 ден.
-10%
АГ РАПАЛО ЛУКС
Димензии: 249x201 x 90 х 93 cm Изработка: Природна говедска кожа Опис..
66.510 ден.73.900 ден.
без ДДВ: 56.364 ден.
-10%
ТДФ ТРЕНТО ЛУКС
Димензии:     Тросед: 226 х 99 х 95 cm    Двосед..
98.910 ден.109.900 ден.
без ДДВ: 83.822 ден.
-10%
АГ АЈКА
Димензии: 310 x 245 cm  3-тросед: L 205 x W 98 x H 73 - 80 cm 2-двосед: L 140 ..
60.210 ден.66.900 ден.
без ДДВ: 51.025 ден.
-10%
АГ МОРГАН
Димензии: 260 x 214 cm  3-тросед: L 165 x W 90 x H 78 - 92 cm 2-двосед: L 214 x W 9..
35.010 ден.38.900 ден.
без ДДВ: 29.669 ден.
-10%
ТТФ ТАРЗ
   2 x Тросед: L 235 x W 100 x H 80 cm    1-Фоте..
70.110 ден.77.900 ден.
без ДДВ: 59.415 ден.
-10%
ТТФ РОЗА
   2 x Тросед: L 220 x W 100 x H 71-90 cm    1-Фотеља..
71.910 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 60.941 ден.
-10%
АГ НУБО
Димензии: 288 x 180 cm  3-тросед: L 162 x W 103 x H 76-93 cm 2-двосед: L ..
28.710 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.331 ден.
-10%
ТДФ КАЈРА
   3-Тросед: L 213 x W 86 x H 85 cm    2-Дв..
32.310 ден.35.900 ден.
без ДДВ: 27.381 ден.
-10%
ТДФ ИБИЦА
   3-Тросед: L 235 x W 94 x H 82 cm    2-Двосед: L 16..
53.910 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 45.686 ден.
-10%
ТДФ ЕЛИТА
   3-Тросед: L 223 x W 83 x H 90 cm    2-Дв..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
-10%
ТДФ ДОРИАН
   3-Тросед: L 229 x W 84 x H 89 cm    2-Двосед: L 16..
39.510 ден.43.900 ден.
без ДДВ: 33.483 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS