Акција
-10%
Биро СИТИ 3041
6.291 ден.6.990 ден.
6.291 ден.6.990 ден.
-10%
Бифе КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
Бифе ЈУЛЕДА
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Душек Алегро Елеганс
4.140 ден.4.599 ден.
4.140 ден.4.599 ден.
-10%
АГ МОНИ
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.910 ден.29.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-19%
АГ ПЕРА голема
49.900 ден.61.900 ден.
49.900 ден.61.900 ден.
-10%
Библиотека ХУД
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-14%
Блок кујна ПИКОЛО
24.900 ден.28.900 ден.
24.900 ден.28.900 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 260
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ ПАРМА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО ЛУКС
66.510 ден.73.900 ден.
66.510 ден.73.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
75.510 ден.83.900 ден.
75.510 ден.83.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3038
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
Бифе 2014
23.310 ден.25.900 ден.
23.310 ден.25.900 ден.
-10%
Бифе TIZIANO
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
ТТФ ПАРМА

ТТФ ПАРМА

55.710 ден.61.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11108
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    2xТросед: 234 x 98 x 88 cm
 •    Фотеља: 79 x 89 x 92 cm
 • Височина на седиште на тросед: 47 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 46 cm
  Височина на седиште на тросед: 55 cm

  Височина на седиште на тросед: 55 cm
 • Димензии за спиење (тросед): 118 x 180 cm
 • Боја: Сива
   
 • Изработка:  Гарнитура со 2 троседи и фотеља изработени во штоф. Клик-клак механизми на механизмите.
 •  
 • Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ ТОНИ
42.900 ден.38.610 ден.
42.900 ден.38.610 ден.
-10%
ТДФ САВОНА
39.900 ден.35.910 ден.
39.900 ден.35.910 ден.
-10%
АГ МИКА
30.900 ден.27.810 ден.
30.900 ден.27.810 ден.
-10%
АГ ПАРМА
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-10%
АГ ЛАНА
24.900 ден.22.410 ден.
24.900 ден.22.410 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
45.900 ден.41.310 ден.
45.900 ден.41.310 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
31.900 ден.28.710 ден.
31.900 ден.28.710 ден.
-10%
АГ МОРГАН
43.900 ден.39.510 ден.
43.900 ден.39.510 ден.
-10%
АГ ФУЕГО
31.900 ден.28.710 ден.
31.900 ден.28.710 ден.
-10%
ТТФ ВЕГА
61.900 ден.55.710 ден.
61.900 ден.55.710 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS