Акција
-10%
Клуб маса ДКЈ366-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
ТВ комода 2010
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-15%
Стол БОНО
3.052 ден.3.590 ден.
3.052 ден.3.590 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА
67.410 ден.74.900 ден.
67.410 ден.74.900 ден.
-10%
АГ ХАКА
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-10%
АГ ПЕРА голема
55.710 ден.61.900 ден.
55.710 ден.61.900 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ367-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-15%
Стол СЕЛВИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-10%
АГ НОЕЛ 2
62.010 ден.68.900 ден.
62.010 ден.68.900 ден.
-15%
Стол ПЕДЛИ
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-15%
Стол Т400/3
2.286 ден.2.690 ден.
2.286 ден.2.690 ден.
-15%
Стол ПЕРЛ
2.805 ден.3.300 ден.
2.805 ден.3.300 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-10%
Клуб маса ЈЕС
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-10%
Клуб маса 4001
15.210 ден.16.900 ден.
15.210 ден.16.900 ден.
-15%
Стол САФИР
2.542 ден.2.990 ден.
Врз основа на 1 оценки.
2.542 ден.2.990 ден.
-10%
ТВ комода 2012
19.710 ден.21.900 ден.
19.710 ден.21.900 ден.
ТТФ ПЕРА
 • ТТФ ПЕРА
 • ТТФ ПЕРА
 • ТТФ ПЕРА

ТТФ ПЕРА

62.910 ден.69.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10681
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 240 x W 84 x H-80 cm
 •    1-Фотеља: L 80 x W 90 x H 100 cm
 • Височина на седиште на тросед: 47 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 44 cm
  Височина на седиште на тросед: 53 cm

  Димензии за спиење (тросед): 110 x 180 cm
 •  
 • Бои: Крем
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Клик-клак механизми за спиење на и дополнителен простор за складирање под механизмите. Дрвени ногари.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ ТЕСЛА
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-10%
ТДФ ТАУРУС
115.900 ден.104.310 ден.
115.900 ден.104.310 ден.
-10%
ТТФ ЕЛИТ
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.
-10%
ТДФ ВИОЛЕТ
51.900 ден.46.710 ден.
51.900 ден.46.710 ден.
-10%
АГ ПЕРА
61.900 ден.55.710 ден.
61.900 ден.55.710 ден.
-10%
ТТФ РОЗА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ТАРЗ
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
АГ АЈКА
66.900 ден.60.210 ден.
66.900 ден.60.210 ден.
-10%
ТТФ ГОЛФ
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ДЕНИЗ
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.
-10%
ТТФ ПЕРЛА
78.900 ден.71.010 ден.
78.900 ден.71.010 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS