Акција
ТТФ РОЗА
 • ТТФ РОЗА
 • ТТФ РОЗА
 • ТТФ РОЗА

ТТФ РОЗА

79.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10805
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 220 x W 100 x H 71-90 cm
 •    1-Фотеља: L 80 x W 105 x H 100 cm
 • Височина на седиште на тросед: 50 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 40 cm
  Височина на седиште на тросед: 52 cm

  Височина на седиште на тросед: 47 cm
 • Димензии за спиење (тросед): 125 x 180 cm
 •  
 • Бои: Сива
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми на двата троседи. Дрвени ногари и дрвени детали.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS