ТТФ ТОРИНО
 • ТТФ ТОРИНО
 • ТТФ ТОРИНО

ТТФ ТОРИНО

71.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11911
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •  2 x Тросед: L 233 x W 94 x H 98 cm
 •    1-Фотеља: L 80 x W 85 x H 91 cm
 • Височина на седиште на тросед: 50 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 45 cm
  Длабочина на седиште на тросед: 52 cm

  Длабочина на седиште на тросед: 52 cm
 • Димензии за спиење (тросед): 115 x 180 cm
 •  
 • Бои: Кафева со Жолто (перници)
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми клик клак и црни елегантни метални ногари.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ ЕЛИТА ТДФ ЕЛИТА
44.900 ден.40.410 ден.
44.900 ден.40.410 ден.
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
81.900 ден.73.710 ден.
81.900 ден.73.710 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS