Акција
-21%
Лежај САТУРН
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-40%
Закачалка АЈДА
1.990 ден.3.300 ден.
1.990 ден.3.300 ден.
-47%
Стол ДЦ355 кожа
1.590 ден.2.990 ден.
1.590 ден.2.990 ден.
-58%
Закачалка БАУМ
1.390 ден.3.300 ден.
1.390 ден.3.300 ден.
-27%
Плакар ПРОМО ВИНЕР 170
10.900 ден.14.900 ден.
10.900 ден.14.900 ден.
-12%
Спална соба РОНДИНО
43.900 ден.49.900 ден.
43.900 ден.49.900 ден.
-23%
Клуб маса ДЕМЕТЕР
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-14%
Спална соба МИЛАНО
47.900 ден.55.900 ден.
47.900 ден.55.900 ден.
-13%
Клуб маса ДКЈ367-П2
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-26%
Лежај ТЕРАПИ
9.600 ден.12.900 ден.
9.600 ден.12.900 ден.
-12%
Комода РЕКС капучино
12.900 ден.14.600 ден.
12.900 ден.14.600 ден.
-29%
Комода ДУРО
19.900 ден.27.900 ден.
19.900 ден.27.900 ден.
-9%
АГ САН РЕМО
79.900 ден.87.900 ден.
79.900 ден.87.900 ден.
-13%
АГ ПЕРА голема
53.900 ден.61.900 ден.
53.900 ден.61.900 ден.
-31%
Комода ПОЗНАН
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-40%
Клуб маса 4016
8.900 ден.14.900 ден.
8.900 ден.14.900 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-18%
Стол ЈОСИФ
2.690 ден.3.290 ден.
2.690 ден.3.290 ден.
ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ

ТДФ ВЕРМОНТ

51.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11110
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 •    3-Тросед: L 226 x W 86 x H 88 cm
 •    2-Двосед: L 164 x W 88 x H 88 cm
 •    1-Фотеља: L 77 x W 77 x H 99 cm
 • Височина на седиште на тросед и двосед: 47 cm
  • Височина на седиште на фотеља: 40 cm
  • Длабочина на седиште на тросед и двосед: 55 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља55 cm
  • Димензија за спиење на тросед: 110 х 190 cm
 • Димензија за спиење на двосед110 х 130 cm
 •  
 • Бои: Кафена
 • Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со клик клак механизми на троседот и двоседот. Пластични ногари.
 • Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS