Акција
-15%
Закачалка ДУРО
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО ЛУКС
66.510 ден.73.900 ден.
66.510 ден.73.900 ден.
-10%
Душек Алегро Мемори
10.251 ден.11.390 ден.
10.251 ден.11.390 ден.
-10%
АГ ПАРМА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
-10%
Бифе 2014
23.310 ден.25.900 ден.
23.310 ден.25.900 ден.
-13%
Закачалка ЛАНА
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-10%
Бифе 2016
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-10%
АГ КОМО
30.510 ден.33.900 ден.
30.510 ден.33.900 ден.
-10%
Бифе НАГОРЕ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
Бифе КОМБИНО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Бифе СИЕНА 115
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-22%
Детска соба КОЛОРС
24.900 ден.31.900 ден.
24.900 ден.31.900 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 260
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3041
6.291 ден.6.990 ден.
6.291 ден.6.990 ден.
-50%
Бифе ДУРАНГО
5.900 ден.11.900 ден.
5.900 ден.11.900 ден.
-10%
Бифе СОФИЈА
8.370 ден.9.300 ден.
8.370 ден.9.300 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ

ТДФ ВЕРМОНТ

48.510 ден.53.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11110
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 •    3-Тросед: L 226 x W 86 x H 88 cm
 •    2-Двосед: L 164 x W 88 x H 88 cm
 •    1-Фотеља: L 77 x W 77 x H 99 cm
 • Височина на седиште на тросед и двосед: 47 cm
  • Височина на седиште на фотеља: 40 cm
  • Длабочина на седиште на тросед и двосед: 55 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља55 cm
  • Димензија за спиење на тросед: 110 х 190 cm
 • Димензија за спиење на двосед110 х 130 cm
 •  
 • Бои: Кафена
 • Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со клик клак механизми на троседот и двоседот. Пластични ногари.
 • Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ САВОНА
39.900 ден.35.910 ден.
39.900 ден.35.910 ден.
-21%
ТТФ РЕЛАКС
69.900 ден.54.900 ден.
69.900 ден.54.900 ден.
-10%
ТТФ ПЕРА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS