Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
37.710 ден.41.900 ден.
37.710 ден.41.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
43.110 ден.47.900 ден.
43.110 ден.47.900 ден.
-7%
АГ АФРОДИТА
26.900 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ КОМО
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-7%
АГ ЛАНА
21.990 ден.23.600 ден.
21.990 ден.23.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-13%
АГ МИКА
25.900 ден.29.900 ден.
25.900 ден.29.900 ден.
-6%
АГ МИНИ СПА
23.490 ден.24.900 ден.
23.490 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
ТДФ ВЕРНАНЦА штоф
 • ТДФ ВЕРНАНЦА штоф
 • ТДФ ВЕРНАНЦА штоф

ТДФ ВЕРНАНЦА штоф

39.790 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 33.720 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9368
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 208 х 90 х 93 cm
 • 2-Двосед: 166 х 90 х 93 cm
 • 1-Фотеља: 110 х W 90 х 93 cm
 • Висина на седиште: ?? cm
 • Длабочина на седиште: ?? cm
 •  
 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Без механизам

Седиште: Сунѓер HR-3536, деб. 16 cm

Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно

Наслон: Перници полнети со силиконски снегулки

Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон

Ногари: Пластични аголни

 

 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • ТДФ ВЕРНАНЦА Акција (акциски платна) 47.900 денари   43.110 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 • ТДФ ВЕРНАНЦА Стандард 50.900 денари   45.810 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 •  

Тросед ВЕРНАНЦА Акција (акциски платна) 27.900 денари   25.110 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

Тросед ВЕРНАНЦА Стандард 29.600 денари   26.640 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)


Двосед ВЕРНАНЦА Акција (акциски платна) 18.500 денари   16.650 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
Двосед ВЕРНАНЦА Стандард 19.900 денари   17.910 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)


Фотеља ВЕРНАНЦА Акција (акциски платна) 9.300 денари   8.370 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

Фотеља ВЕРНАНЦА Стандард 9.900 денари   8.910 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)

 

 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS