Акција
-15%
Стол ПИКО
2.287 ден.2.690 ден.
2.287 ден.2.690 ден.
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-10%
Клуб маса 4001
15.210 ден.16.900 ден.
15.210 ден.16.900 ден.
-10%
Клуб маса ЗЕУС
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-15%
Стол КАНДИС
3.646 ден.4.290 ден.
3.646 ден.4.290 ден.
-9%
АГ НУБО
28.900 ден.31.900 ден.
28.900 ден.31.900 ден.
-13%
Спална соба УНО
19.900 ден.22.900 ден.
19.900 ден.22.900 ден.
-15%
Стол САРА
1.861 ден.2.190 ден.
1.861 ден.2.190 ден.
-13%
Детска соба ТЕЕН
18.880 ден.21.600 ден.
18.880 ден.21.600 ден.
-15%
Стол КЕЛЕБЕК
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-15%
Стол ЛЕО
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-10%
Клуб маса МИС
19.710 ден.21.900 ден.
19.710 ден.21.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО ЛУКС
64.710 ден.71.900 ден.
64.710 ден.71.900 ден.
-15%
Стол ЗЕЛМА
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-10%
Клуб маса 4026
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол ПЕРЛ
2.805 ден.3.300 ден.
2.805 ден.3.300 ден.
-15%
Стол ДАЛТОН
2.380 ден.2.800 ден.
2.380 ден.2.800 ден.
Фотеља ВИОЛЕТ

Фотеља ВИОЛЕТ

9.590 ден.10.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10823
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: L 74 x W 82 х H 95 cm
  • Височина на седиште: 37 cm
  • Длабочина на седиште: 53 cm
  • Боја: Светло Сива
  • Изработка: Фотеља изработена во штоф.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS