Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
ТДФ ВИРГО
  • ТДФ ВИРГО

ТДФ ВИРГО

89.900 ден.
без ДДВ: 76.186 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 8894
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: 
  •    Тросед: 206 х 95 х 101 cm
  •    Двосед: 165 х 95 х 101 cm
  •    Фотеља: 115 х 95 х 101 cm
  • Изработка:  Црна и Сива
  • Опис: ТДФ гарнитура со висок квалитет на чиста кожа, со 5 релакс механизми!
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ ЛИБРА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS