Акција
АГ ВИВИАН
 • АГ ВИВИАН
 • АГ ВИВИАН
 • АГ ВИВИАН

АГ ВИВИАН

29.500 ден.
без ДДВ: 25.000 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7757
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 305x200 x 100 х 76 cm
 • Изработка: Голем избор на дезени и материјали
 • Опис: Аголна гарнитура со механизам за спиење.
 • *Цената се однесува за изработка во СПЕЦИЈАЛ платна.
 •  
 • АГ ВИВИАН Акција (акциски платна) 33.500 денари
 •  
 • АГ ВИВИАН Стандард 35.500 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS