Најново
-10%
Трп. маса РЕТРО
8.910 ден.9.900 ден.
8.910 ден.9.900 ден.
-10%
Трп. маса ПОЛО
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Трп. маса МИРА
8.910 ден.9.900 ден.
8.910 ден.9.900 ден.
-10%
Трп. маса ЛОТУС
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-15%
Стол РЕТРО
2.210 ден.2.600 ден.
2.210 ден.2.600 ден.
-15%
Стол ПЕДЛИ
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-10%
Трп. маса КЕЛЕБЕК
7.110 ден.7.900 ден.
7.110 ден.7.900 ден.
-15%
Стол КЕЛЕБЕК
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-10%
Трп. маса ВЕРДИТЕ 160-220
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-10%
Трп. маса ОПАЛ 160-200
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-15%
Стол ДАЛАС
3.060 ден.3.600 ден.
3.060 ден.3.600 ден.
-15%
Клуб маса БОБИ
6.715 ден.7.900 ден.
6.715 ден.7.900 ден.

Мебел - Ви | Прва Online Продавница за Мебел во Македонија

Поврзете се

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS