Лежај КЕТ

Лежај КЕТ

16.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10784
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии надворешно: 165 x 205 х 90 cm
 • Висина на лежај: 40,5 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Натказни: 45 x 41 х 30 cm
 •  
 • Боја: 
 • - Сонома Даб со Бела
 • Изработка: Висококвалитетна иверка.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS