Клуб маса ГРАЦИЕЛА

Клуб маса ГРАЦИЕЛА

12.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10185
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 110 x 60 х 45 cm
  • Боја: Бела
    Изработка: Клуб маса изработена од медијапан висок сјај и база од медијапан прекриена со нерѓосувачки челик.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
    Бесплатна испорака.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: table, show room, living room,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS