Клуб маса ЗАЛА
  • Клуб маса ЗАЛА

Клуб маса ЗАЛА

12.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10211
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 130 x 70 х 45 cm
  • Боја: Бела со Црна
  • Изработка: Клуб маса изработена од хромирани ногарки и држачи, медијапан и стакло. Во состав на клуб масата има 2 табуретки со основа од медијапан.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: table, show room, living room,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS