Клуб маси

Клуб маси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Клуб маса СЕТ ЗИГОН ЛУКС
Димензии:  1: Ф 39,5 x 60,5 cm 2: Ф 39,5 x 56,5 cm 3: Ф 39,5..
8.010 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.788 ден.
-10%
Клуб маса СЕТ ЗИГОН КУПА
Димензии:  1: Ф 39,5 x 60,5 cm 2: Ф 39,5 x 56,5 cm 3: Ф 39,5..
8.010 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.788 ден.
-20%
Клуб маса МОЛ
Димензии: 110 x 60 х 44 cm Боја: Темен Орев Изработка: Клуб маса изработен..
6.320 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 5.356 ден.
-20%
Клуб маса СОНАР
Димензии: 110 x 60 х 46 cm Боја: Бела Изработка: Клуб маса со бела пл..
5.520 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.678 ден.
-10%
Клуб маса ХУД
Димензии: 110 x 60 х 40 cm Боја: Даб Изработка:Клуб маса израбо..
8.010 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.788 ден.
-10%
Клуб маса ЦЕНЕК
Димензии: 110 x 60 х 45 cm Боја: Бела Висок Сјај Изработка:&nbs..
11.340 ден.12.600 ден.
без ДДВ: 9.610 ден.
-10%
Клуб маса ТИМЕ
Димензии: 130 x 70 х 45 cm Боја: Бела Висок Сјај Изработка:&nbs..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
-10%
Клуб маса ВЕЛИА
Димензии: 110 x 70 х 43 cm Боја: Бела Висок Сјај Изработка:&nbs..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-20%
Клуб маса БОБИ
Димензии: 104 x 70 х 38 cm Боја: - Бела - Сонома Изработка: Клу..
6.320 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 5.356 ден.
-10%
Клуб маса 4030
Димензии: 120 x 70 х 39 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса израб..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Клуб маса 4026
Димензии: 112 x 76 х 41 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса израб..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Клуб маса 4017
Димензии: 135 x 74 х 39 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од Б..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Клуб маса 4016
Димензии: 135 x 74 х 39 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од М..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Клуб маса КАШМИР
Димензии: 120 х 60,4 х 45,3 cm Боја: Бела Пиниа Изработка: Клуб маса изработен..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
Клуб маса ДЕМЕТЕР
Димензии: 120 x 60 х 45 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Клуб ..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
-10%
Клуб маса ХЕРМЕС
Димензии: 130 x 70 х 45 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Клуб маса изработен..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.
-10%
Клуб маса ТУРО
  Димензии: 110 x 60 х 45 cm Боја:  - Бела - Кафена ..
7.110 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 6.025 ден.
-10%
Клуб маса ФОРМАЛ
Димензии: 120 x 60 х 50 cm Дезен: Светла Сонома со Крем Изработка: Високо..
3.240 ден.3.600 ден.
без ДДВ: 2.746 ден.
-10%
Клуб маса ГАБРИЕЛ
Димензии: 120 x 60 х 41 cm Боја: Бела со Сонома Изработка: Клуб маса ..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Клуб маса ПАЛАЗА
Димензии: 110 x 60 х 42 cm Боја: Бела Изработка: Клуб маса изработена..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS