Акција
-16%
Комода ДОМА
10.900 ден.12.900 ден.
10.900 ден.12.900 ден.
-10%
Клуб маса ЗЕУС
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Стол ЛУМОС
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-15%
Стол КЕЛН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-9%
АГ НУБО
28.900 ден.31.900 ден.
28.900 ден.31.900 ден.
-14%
Спална соба ГЕНОВА
23.900 ден.27.900 ден.
23.900 ден.27.900 ден.
-42%
Клуб маса СОНАР
3.990 ден.6.900 ден.
3.990 ден.6.900 ден.
-15%
Стол ПИКО
2.287 ден.2.690 ден.
2.287 ден.2.690 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-10%
Клуб маса ЈЕС
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-15%
Стол ДЦ1782-2
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
-21%
Клуб маса ИРМА
6.990 ден.8.900 ден.
6.990 ден.8.900 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-15%
Стол ПЕРЛ
2.805 ден.3.300 ден.
2.805 ден.3.300 ден.
-15%
Стол РЕТРО
2.210 ден.2.600 ден.
2.210 ден.2.600 ден.
-42%
Клуб маса ЛИНДА
3.990 ден.6.900 ден.
3.990 ден.6.900 ден.
Клуб маса 4001
 • Клуб маса 4001

Клуб маса 4001

15.210 ден.16.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10660
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 115 x 70 х 41 cm
 • Боја: Орев
 • Изработка: Клуб маса изработена од МДФ во орев фурнир со декоративни елементи. Две фиоки и црни метални ногари.
  *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS