Акција
-15%
Стол БОНО
3.052 ден.3.590 ден.
3.052 ден.3.590 ден.
-15%
Спална соба СИТИ 470
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-15%
Стол ДЦ1779-2
2.465 ден.2.900 ден.
2.465 ден.2.900 ден.
-15%
Стол ЈОСИФ
2.712 ден.3.190 ден.
2.712 ден.3.190 ден.
-10%
АГ ХАКА
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-15%
Стол САРА
1.861 ден.2.190 ден.
1.861 ден.2.190 ден.
-13%
Детска соба ТЕЕН
18.880 ден.21.600 ден.
18.880 ден.21.600 ден.
-14%
Ормар ЈУПИТЕР 145
11.900 ден.13.900 ден.
11.900 ден.13.900 ден.
-15%
Стол СИГИЛИТЕ
2.372 ден.2.790 ден.
2.372 ден.2.790 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ367-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
Клуб маса АТЕНА
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Стол ВИКТОРИ
3.136 ден.3.690 ден.
3.136 ден.3.690 ден.
-15%
Стол САФИР
2.542 ден.2.990 ден.
Врз основа на 1 оценки.
2.542 ден.2.990 ден.
-8%
Комода МЕДЕО
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
-15%
Стол ПЕДЛИ
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-15%
Стол ДАЛТОН
2.380 ден.2.800 ден.
2.380 ден.2.800 ден.
Клуб маса БРАНЕ
 • Клуб маса БРАНЕ

Клуб маса БРАНЕ

6.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 8549
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:Димензии: 120 x 71 х 45 cm
 • Дезен: 
 • - Бела Плус со Црна Плус
 • - Темна Сонома со Венге
 • - Месина
  Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS