Акција
-10%
АГ ПЕРА
55.710 ден.61.900 ден.
55.710 ден.61.900 ден.
-15%
Стол СЕЛВИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
-15%
Стол ДАЛАС
3.315 ден.3.900 ден.
3.315 ден.3.900 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-10%
АГ ХАКА
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-15%
Стол ПЕДЛИ
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.010 ден.48.900 ден.
44.010 ден.48.900 ден.
-15%
Стол КОНИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-8%
Комода МЕДЕО
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
-15%
Спална соба СИТИ 470
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-15%
Стол САРА
1.861 ден.2.190 ден.
1.861 ден.2.190 ден.
-10%
АГ НОЕЛ 2
62.010 ден.68.900 ден.
62.010 ден.68.900 ден.
-15%
Стол ЗЕЛМА
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-14%
Спална соба ГЕНОВА
23.900 ден.27.900 ден.
23.900 ден.27.900 ден.
-10%
Клуб маса 4026
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ366-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
Клуб маса ЕРНЕС
 • Клуб маса ЕРНЕС
 • Клуб маса ЕРНЕС

Клуб маса ЕРНЕС

9.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10014
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 130 x 70 х 45 cm
 • Боја: 
 • - Црна
 • - Крем
  Изработка: Клуб маса обложена со еко-кожа и стаклена плотна.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS