Акција
Клуб маса Ј803А
 • Клуб маса Ј803А
 • Клуб маса Ј803А

Клуб маса Ј803А

19.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 8757
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 130 x 70 х 38 cm
 • Боја: Како на фотографијата
  Изработка: Медијапан
  *Производот се испорачува монтиран.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS