Акција
-43%
Клуб маса ЛИНДА
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-29%
Лифтомат КОМБО
4.690 ден.6.600 ден.
4.690 ден.6.600 ден.
-51%
Клуб маса ЛАВА
4.900 ден.9.900 ден.
4.900 ден.9.900 ден.
-22%
Стол ДАЛТОН
2.190 ден.2.800 ден.
2.190 ден.2.800 ден.
-43%
Стол МАВИС
1.690 ден.2.990 ден.
1.690 ден.2.990 ден.
-23%
Клуб маса АНТИК
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-43%
Сандаче за чевли МАРТИН
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-29%
Стол СЕЛВИ
2.390 ден.3.390 ден.
2.390 ден.3.390 ден.
-23%
Клуб маса ВАЛЕТА
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-34%
ТВ комода 3011
9.900 ден.14.900 ден.
9.900 ден.14.900 ден.
-25%
Комода ЈУЛЕДА
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-30%
Клуб маса ГАСПАРО
6.900 ден.9.900 ден.
6.900 ден.9.900 ден.
-29%
Клуб маса ЦЕНЕК
8.900 ден.12.600 ден.
8.900 ден.12.600 ден.
-16%
Комода СЛЕЈТ
10.900 ден.12.900 ден.
10.900 ден.12.900 ден.
-52%
Стол ДЦ1779-2
1.390 ден.2.900 ден.
1.390 ден.2.900 ден.
-34%
Детско креветче ХЕПИ
5.900 ден.8.900 ден.
5.900 ден.8.900 ден.
-34%
Бифе ДУРАНГО
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-28%
Клуб маса КЕРЕС
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
Клуб маса К-1120 иверка
 • Клуб маса К-1120 иверка
 • Клуб маса К-1120 иверка
 • Клуб маса К-1120 иверка

Клуб маса К-1120 иверка

6.900 ден.8.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11211
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Боја клуб маса К-1120:


 • Димензии: 130 х 70 х 40 cm
 • Боја: 
 • - Венеција (Орев) со Бела
 • - Светла Сонома со Бела
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • Бесплатна испорака.
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS