Акција
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-14%
Спална соба ГЕНОВА
23.900 ден.27.900 ден.
23.900 ден.27.900 ден.
-15%
Стол ВЕЛВЕТ
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-15%
Стол ВИКТОРИ
3.136 ден.3.690 ден.
3.136 ден.3.690 ден.
-15%
Стол КЕЛН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА
67.410 ден.74.900 ден.
67.410 ден.74.900 ден.
-10%
АГ ПЕРА
55.710 ден.61.900 ден.
55.710 ден.61.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-15%
Стол РЕТРО
2.210 ден.2.600 ден.
2.210 ден.2.600 ден.
-42%
Клуб маса ЛИНДА
3.990 ден.6.900 ден.
3.990 ден.6.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
Клуб маса ХЕРМЕС
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-15%
Стол СНОУ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-10%
Клуб маса ЗЕУС
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Стол СЕАТОН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол БЕЛДЕН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-16%
АГ АВАНТИ
35.900 ден.42.900 ден.
35.900 ден.42.900 ден.
Клуб маса 4026
 • Клуб маса 4026

Клуб маса 4026

13.410 ден.14.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10663
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 112 x 76 х 41 cm
 • Боја: Орев
 • Изработка: Клуб маса изработена од МДФ во орев фурнир со 2 фиоки и дрвени ногари.
  *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS