Акција
Клуб маса АЛИСОН

Клуб маса АЛИСОН

17.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9580
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 x 70 х 42 cm
  • Боја: Бела Сјај
  • Изработка: Фарбан медијапан и нерѓоосувачки челик.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS