Акција
Клуб маса ГАБРИЕЛ
 • Клуб маса ГАБРИЕЛ

Клуб маса ГАБРИЕЛ

9.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10214
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 120 x 60 х 41 cm
 • Боја: Бела со Сонома
 • Изработка: Клуб маса изработена од Бел МДФ висок сјај и Сонома МДФ.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
  Бесплатна испорака.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS