Акција
-10%
АГ АВАНТИ
41.310 ден.45.900 ден.
41.310 ден.45.900 ден.
-11%
Блок кујна ЕВА
13.300 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
13.300 ден.14.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3041
6.291 ден.6.990 ден.
6.291 ден.6.990 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
-10%
Бифе КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 260
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ ТАЊА
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-10%
Бифе СИЕНА 115
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-15%
Закачалка ДУРО
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
69.210 ден.76.900 ден.
69.210 ден.76.900 ден.
-19%
АГ НОЕЛ 2
55.900 ден.68.900 ден.
55.900 ден.68.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-15%
Детска соба РАВЕН
39.015 ден.45.900 ден.
39.015 ден.45.900 ден.
-10%
Бифе ДАЈМОНД
17.010 ден.18.900 ден.
17.010 ден.18.900 ден.
-17%
Блок кујна КЕЛН
24.900 ден.29.900 ден.
24.900 ден.29.900 ден.
-15%
Детска соба ФАБИО
22.865 ден.26.900 ден.
22.865 ден.26.900 ден.
Клуб маса ГРАЦИЕЛА

Клуб маса ГРАЦИЕЛА

10.965 ден.12.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10185
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 110 x 60 х 45 cm
  • Боја: Бела
    Изработка: Клуб маса изработена од медијапан висок сјај и база од медијапан прекриена со нерѓосувачки челик.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
    Бесплатна испорака.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: table, show room, living room,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS